ÜRÜNLER

Bakliyat

Bakliyat, özellikle Türk mutfağı başta olmak üzere birçok dünya mutfağının içerisinde önemli bir yere sahiptir. Bakliyatlarınızın doğal ve besleyici olması hem yemeğinizi hem de sağlığınızı doğrudan etkileyecektir.

Birbirinden lezzetli Datça bakliyat ürünlerini en uygun fiyat ile satın almak için firmamızın web sitesinde bulunan gıda ürünlerini inceleyebilirsiniz. 

Datça’nın Doğal Bakliyat Ürünleri

Datça Köy Ürünleri firması ile sizlere sunulan doğal bakliyat ürünleri oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Birbirinden lezzetli ve en taze halleriyle bulgur, kuru fasulye, nohut ve daha birçok bakliyat ürünü.

Bunların yanında mercimek ve benzeri ürünlere de web sitemiz aracılığı ile ulaşabilir ve ihtiyacınız olan tüm ürünlere en doğal hali ile ulaşabilirsiniz. 

Bakliyat Ürünleri Nerelerde Kullanılır?

Birbirinden eşsiz yemek tariflerinde elinizin marifetini konuştururken kullandığınız ürünlerin sağlıklı olmasına ve lezzet açısından zenginliğe sahip olmasına özen göstermelisiniz. Bu küçük dokunuş yemeklerinizde dayanılmaz bir cazibeye dönüşecektir.

Bakliyat Ürünleri Nasıl Muhafaza Edilir?

Bakliyatların muhafaza edilmesi için kuru ve güneş almayan yerlerin tercih edilmesi gerekiyor. Eğer ürününüzün paketi hiç açılmamış ise normal bir çekmecenin yada dolabın kullanılması uygundur.

Ancak ürününüz açılmış ise mutlaka ürünlerinizin uzun süre su ile temasından kaçınmalısınız. Tüm bu ürünler tohum niteliği de taşıdığı için yeşerme ve filizlenme gibi problemler ile karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

Kuruluğu uygun bir ortamda ürünleriniz 1 yıldan çok daha uzun süre saklanabilir. Ürünleriniz tazeliğini kaybetmez ve doğru saklama koşulları ile yeniden yeniden ürünlerinizi kullanabilirsiniz. 

Tercih Edebileceğiniz Doğal Bakliyat Ürünleri

Datça Köy Ürünleri içerisinde tercih edebileceğiniz ürünler nohut, tarhana, bulgur, yeşil mercimek, pirinç ve fasulye gibi doğal ulaşabileceğiniz ürünler olabilir.