ÜRÜNLER

Kişisel Bakım Ürünleri

Datça Köy Ürünleri ile sizlere sunulan kişisel bakım ürünleri, hoş kokusunun yanında doğal yapısı ile cildinizin dostudur. Birbirinden benzersiz formüller ile üretilmiş olan ürünlerinizi bakım için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Cildinizi temizlerken bir yandan da cildinize iyilik yapmak istiyorsanız seçtiğiniz kişisel bakım ürünleri doğru bir içeriğe sahip olmalıdır. 

Doğal Aromalı Sabunlar

Tamamen Datça’ da yetişen ürünlerden elde edilmiş sabun çeşitleri, benzersiz kokusu ve kolay kullanılan yapısı ile günlük kullanıma uygundur. Banyo sırasında ya da ellerinizi hijyenik hale getirmek için eşsiz ürünlerimizi kullanabilirsiniz.

Cilt dostu yapısı ile kısa süreli el yıkama işleminizde dahi ellerinizin beslenmesini sağlayan formülü sayesinde zararlı maddelerin vücudunuz ile temas etmesine engel olmuş olursunuz.

Doğal Kolonyalar

Kolonya hijyen ve hoş koku için kullanılan ürünlerdir. Geleneksel olarak günümüzde dahi birçok kişi tarafından tercih edilen kolonya, parfüm yerine kullanılan hafif ürünlerden biridir.

Temizleyici özelliğe sahip olan kolonyalar sıvı formda üretilir. Tercihe göre sprey ya da klasik şişe formunda kullanılabilir. 

Doğal Kozmetik Ürünleri

Datça’nın kozmetik ürünleri içerisinde yer alan ürünler cilt bakım için kullanılabilecek duş ürünleridir. Duş jeli, lif, kese, şampuan, besleyici jel ve benzeri birçok vücut bakımı için gerekli ürün bu kategoride yer alıyor.

Saç bakımında ise kullanılan saç kremi türleri saçlarınızın kırıklarının onarılmasına ve saçlarınızın çok daha güçlü olmasına yardımcı olabilmektedir. Vücut bakım kremi ise ellerinizde ya da cildinizde bulunan kurulukları gidererek cildinizin yenilenmesine yardımcı olabilmektedir. 

Saç bakım için tercih edeceğiniz ürünlerin kalitesi son derece önemlidir. Sağlık açısından saçlarınıza zarar vermeyecek, daha çok temizleme ve bakım işlemi gerçekleştirecek ürünleri tercih etmelisiniz. 

Doğal Zeytinyağlı Sabunlar

Zeytinyağlı sabunlar naturel bir şekilde üretilmiş zeytin yağlarından elde edilen sabunlardır. Özel yağı ile saç yıkaması için kullanıma uygundur. Ekstra bir besleyici kremi uygulamanıza dahi gerek kalmaz.