ÜRÜNLER

Gurme Ürünler

Gurme ürünler, farklı birçok üründen oluşan özel bir listedir. Bu liste içerisinde alışılmış ürünlerin dışında gurmelere ve gurme lezzetlere yakışan ürünler bulunur. Ağzının tadını bilenler ya da normal ürünlerin bir çizgi dışında olmayı seven kişiler gurme ürünler ile beklediklerini elde edebilirler. 

Gurme Ürün Çeşitleri

Doğal olarak üretilmiş ürün çeşitleri Datça Köy Ürünleri içerisinde oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Datça yer fıstığı ezmesi, çeşitli süt ürünleri ve birbirinden farklı ürün içerikleri ile aradığınız tüm ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Gurme ürünlerin içerisinde kahvaltılık ürünler ve günlük tüketime uygun ürünler vardır. Taptaze toplanmış ürünler en doğru ve sağlığa uygun işlemler ile paketlenmiş daha sonra da sizler ile buluşturulmuştur. 

Gurmelere uygun olarak üretilmiş farklı ürünler Datça Köy Ürünleri web sitemizde sizleri bekliyor.

Kurutulmuş Gurme Gıdalar

Kurutulmuş gıdalar özellikle kuru meyve ve benzeri ürünlerdir. Datça Köy Ürünleri sitemizden domates, dut yada üzüm kurusu gibi ürünlere ulaşabilirsiniz.

Ürünlerin kurutma işlemleri doğrudan güneşin ısısı ile gerçekleştirilmiştir. Herhangi bir suni yöntem olmadan lezzetini ve içerisinde bulunan besin değerini kaybetmeden size ulaşır. Size de sağlığa uygun ürünleri gönül rahatlığı ile tüketmek kalacaktır.

Orjinal yapısını kaybetmemiş lezzetler en uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Tüm bu paketlerin içerisine Datça kalitesi de eklenince vazgeçilmez ürünler ortaya çıkıyor.

Datça’nın Gurmeler İçin Özel Üretilmiş Vegan Ürünleri

Vegan ürünlerin en büyük özelliği tamamen yeşil otlardan ya da hayvansal gıdalardan oluşmayan ürünlerden yapılıyor olmasıdır. Hem ağzınızı tatlandıracak hem de sağlığınızı koruyacak ürünler sizlere tatlı lezzeti ile sunuluyor.

Tükettiğiniz gıda türünün veganlığa uygun olmasını istiyorsanız güvenle ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. İçeriğinde hayvansal ürün bulunmayan lezzetlerimiz en doğru durağınız haline gelecek.

Sağlığınız İçin Gurme Ürünler

Sağlıklı ürünler tercih etmek, aynı zamanda da yediğiniz tüm yiyeceklerden keyif almak istiyorsanız Datça’nın yöresel lezzetlerinin buluştuğu firmamızda üretilen yiyecekler tüm istediklerinizi sunacaktır.

Sağlığınızı önemsiyor ve vücudunuzu her zaman doğru yiyecekler ile beslemek için çaba gösteriyorsanız yeni adresiniz belli demektir.